Pro informace o půjčce volejte:
226 258 708

FÉR konsolidace Sberbank s nejnižší sazbou 1,99 %

Slučte si až 10 úvěrů ve výši od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč s max. RPSN 17,38 %. Splátky si můžete rozložit dle potřeby do 1 roku až 10 let.

Spočítejte si, kolik ušetříte

+420

Beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno-Moneta.czZásad zpracování osobních údajů. Naše Společnosti jsou zprostředkovatelem primárně partnerských produktů Československé obchodní banky, a. s., za což získávají provize. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k jejich zpracování a následnému předání Československé obchodní bance, a. s. (případně s Vaším souhlasem též jinému partnerovi) za účelem dalšího jednání o uzavření příslušné smlouvy.

 • Měsíčně zaplatíte méně

  Díky konsolidaci budete místo několika úvěrů platit jen jeden. Snížíte si splátky
  a ubudou vám poplatky.

 • Splátky si přizpůsobíte

  Sami si zvolíte, jestli chcete splácet rok nebo až 10 let. Také si můžete vybrat den splatnosti půjčky.

 • Odměna za řádné splácení

  Půjčte si na cokoliv, řádně splácejte a Sberbank vám za to na běžný účet vyplatí bonus.

 

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Jaké typy úvěrů je možné u Sberbank konsolidovat?

Sberbank FÉR konsolidaci můžete využít ke sloučení všech typů bankovních i nebankovních úvěrů: leasingy, kreditní karty, kontokorenty, půjčky od splátkových společností i některé typy malých půjček (tzv. půjčky do výplaty nebo mikropůjčky). Jejich počet však nesmí přesáhnout 10 kusů a celková hodnota 1 000 000 Kč. Důležité je také mít ke všem smlouvu nebo jinou dokumentaci.

Co musím splňovat, abych mohl/a zažádat o konsolidaci?

Na žadatele o FÉR konsolidaci klade Sberbank stejné nároky jako na osoby, které žádají o FÉR půjčku. Pokud tedy chcete sloučit své úvěry, stačí splňovat 4 základní podmínky:
 1. 1. Musí vám být více než 18 let.
 2. 2. Musíte být zaměstnanec (ne ve zkušební nebo výpovědní době) nebo OSVČ s dostatečným příjmem.
 3. 3. Vaším jediným příjmem nesmí být důchod, mateřská nebo rodičovská.
 4. 4. Musíte mít dobrou platební morálku.

Chci zažádat o FÉR konsolidaci od Sberbank. Co k tomu potřebuji?

K žádosti o konsolidaci od Sberbank si připravte k ruce:
 • Platný občanský průkaz ČR (pro dokončení online).
 • Svůj mobilní telefon s českým číslem.
 • Přístup ke svému e-mailu.
 • Smlouvy k úvěrům, které chcete konsolidovat.

Mohu při konsolidaci půjček u Sberbank získat i další peníze navíc?

Ano. Pokud žádáte o konsolidaci svých úvěrů, můžete zažádat také o peníze navíc, které lze využít naprosto na cokoliv. Po sečtení s vašimi úvěry, které chcete konsolidovat, však celková částka nesmí překročit 1 000 000 Kč.

Platí se za konsolidaci nějaké poplatky?

Ne, u Sberbank se za sloučení půjček nic neplatí. Bezplatné je i vedení úvěrového účtu a také předčasné splacení části nebo celého úvěru.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru: 430 000 Kč, splatnost 8 let, počet splátek: 96, měsíční splátka: 5 766 Kč, roční úroková sazba 6,49 %, RPSN: 6,79 %, maximální RPSN: 17,38 %, celková částka splatná spotřebitelem: 553 457 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, poplatek za vedení: 0 Kč. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Při řádném splácení dostane klient na běžný účet zpět bonus ve výši 87 656 Kč. Parametry úvěru po započtení bonusu: úroková sazba 1,99 %, RPSN 2,50 % a celková částka splatná spotřebitelem: 465 801 Kč.